JUDO DOROŚLI

Judo dla dorosłych – w klubie Judo-Musu Warszawa Ursynów

 

Zajęcia „judo dla dorosłych” w klubie Judo Musu są kierowane zarówno do osób, które aktywnie ćwiczą judo od wielu wielu lat, dla amatorów, którzy liznęli tego cudownego sportu gdzieś po krętej drodze życia jak i dla wszystkich, którzy dopiero chcą poznać fenomen sportu stworzonego przez Jigoro Kano. Nie ma limitu wieku, zajęcia judo dla dorosłych kierujemy do wszystkich, bez względu na metrykę urodzenia. Gwarantujemy świetna zabawę, miłą atmosferę, poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia oraz odporności organizmu.

 

Zajęcia prowadzone są bardzo wszechstronnie, duży nacisk położony jest na ćwiczenia ogólnorozwojowe (siła i wytrzymałość). Panowie jak i Panie ćwiczący uczą się „stójki”(rzuty) oraz technik w „parterze”( trzymania, dźwignie, duszenia), są to zarówno techniki Judo jak również techniki samoobrony pomocne w nieprzewidywalnych sytuacjach życiowych. Podczas treningu ćwiczący mają możliwość wykorzystania poznanych technik judo w randorii – walki sparingowe.

 

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy na próbne, darmowe i niezobowiązujące zajęcia „judo dla dorosłych” w naszym klubie.

 

Na treningi zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 19.45-21.15. W przypadku treningów dla dorosłych honorujemy karty Benefit System.

 

Cennik

zajęcia raz w tygodniu – 90 zł/miesiąc

zajęcia 2 razy w tygodniu – 130 zł/miesiąc

zajęcia 3 razy w tygodniu – 150 zł/miesiąc

 

Płatności prosimy dokonywać na konto do 10 danego miesiąca, za miesiąc z góry:

 

MOOSE Dorota Wiłkomirska

ul. Wańkowicza 7/119, 02-796 Warszawa

10 1140 2004 0000 3202 7088 4516

 

w tytule prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika oraz miesiąc za który dokonywana jest opłata.