wakacjewmiescie (150x113) (130x98)

Wakacje!

Z dniem 29 czerwca zakończyliśmy kolejny rok działań klubowych. Przez ostatnie 10 miesięcy prowadziliśmy treningi 6 dni w tygodniu, 21 treningów tygodniowo o łącznym czasie trwania prawie 20 godzin tygodniowo. A teraz można pomnożyć przez tygodnie lub miesiące i wyjdzie astronomiczna suma. Ale warto było!

 

Jak co roku troszkę nas ubyło, troszkę przybyło. Obecnie Klub liczy około 160 członków. Fajnie jest patrzeć jak dwa lata temu rodzice przychodzili ze starszym dzieckiem na judo, a młodsze bawiło się z boku maty. Teraz i to młodsze wstępuje do Klubu. Rośnie nam silna drużyna nie ma co.

 

W tym roku po raz pierwszy wystartowaliśmy na zawodach judo. Zaczęło się od miejsc 5, 4, 3 a z czasem wskoczyliśmy na 2, ale nie odpuszczaliśmy i 1 miejsce udało się zająć Oskarowi Rogalskiemu w I lidze Funny WOM.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w zawodach. Pamiętajcie sukces nie przychodzi łatwo, a trening czyni mistrza.

 

W tym roku udało nam się pozyskać dofinansowanie na szkolenie dzieci i młodzieży z Urzędu Dzielnicy Ursynów oraz Biura Sportu i Rekreacji. Oba zadania będziemy realizowali do końca roku 2013.

 

Udało nam się w tym roku przeprowadzić pierwszy trening z udziałem rodziców. Pierwszy i nie ostatni. Planujemy powtórkę w przyszłym roku.

 

3 lipca na pierwszy obóz do Giżycka wyjechała grupa naszych judoków wraz z trenerem Dominikiem, za to pod koniec lipca rozpocznie się obóz w Sielpi z trener Olgą na czele. Wrażenia niezapomniane.

 

Plany na wakacje?

Ze względu na małe zainteresowanie zajęciami i plany modernizacji Sali (aby ćwiczyło się lepiej) nie podjęliśmy się organizacji zajęć w okresie lipiec – sierpień.

 

Jakie plany po wakacjach?
Ruszamy na początku września. Dalej na Koncertowej. Nadal 6 dni w tygodniu, ale wybór będzie większy. I dla tych najmłodszych  też się coś znajdzie.

 

Rozkład zajęć zostanie wysłany do członków klubu oraz udostępniony na stronie w drugiej połowie sierpnia.
Będzie trochę zmian, ale o tym później.

 

Wszystkim uczestnikom zajęć i ich rodzicom życzymy udanych wakacji! Niech pogoda Wam dopisze, a uśmiech nie schodzi z twarzy. Pamiętajcie, że sport to zdrowie i aktywny odpoczynek jest najlepszą formą spędzania wolnego czasu.

 

Do zobaczenia we wrześniu na klubowej macie!

 

Gdyby pojawiły się jakieś pytanie to jesteśmy pod numerem telefonu 792 080 093 oraz pod mailem info@judo-musu.pl. Czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy, bo wiadomo plaża, słońce, palemki…